Sort list (Name, Team, Class etc.) by clicking column name
  ↓Name  ↓Team / Club  ↓Class ↓World cup↓Country↓
1  Karin GustafssonGarphyttans IFWomen EliteSWE
2  Mattias Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
3  Caroline Ryge CarlsenOk Øst BirkerødWomen EliteDNK
4  Cæcilie  ChristoffersenOK ØST BirkerødWomen EliteDNK
5  Elin HållHJS Vansbro OKWomen EliteSWE
6  Ulrika AnderssonHaninge SOKWomen LongSWE
7  Ulf AnderssonHaninge SOKMen LongSWE
8  Emil AnderssonHaninge SOKMen EliteSWE
9  Felix TidermanSöder SOLMen EliteSWE
10  Sebastian SvärdHaninge SOKMen EliteSWE
11  Carl MallingRanders OKMen ShortDNK
12  Marcus JanssonGarphyttans IFMen EliteSWE
13  Åsa BylanderLunds OKWomen ShortSWE
14  Mette FlyvbjergRold Skov OKWomen ShortDNK
15  Johan Holkmann JacobsenOK Øst BirkerødMen EliteDNK
16  Lasse Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
17  Luna Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
18  Ben HoulihanGB MTBOWomen ShortGBR
19  Lasse JanssonEksjö CKMen LongSWE
20  Stian HoffmannOK SorøCool KidsDNK
21  Silas HoffmannOK SorøCool KidsDNK
22  Rasmus  NordgrenOK KåreMen EliteSWE
23  Lotta VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen ShortFIN
24  Viivi VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen LongFIN
25  Mark PonsfordGB MTBOMen ShortGBR
26  Richard KarlssonRyda SKMen EliteSWE
27  Martin SundinOK RenenMen LongSWE
28  Vaclav SimonLokomotiva BerounMen EliteCZE
29  Craig SomersGB MTBOWomen ShortGBR
30  Jørgen SchnackAOKMen EliteDNK
31  Emmy albinssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
32  Clare DallimoreGB MTBOWomen EliteGBR
33  Marcus WadellUlricehamns okMen EliteSWE
34  Zdenka KrivancovaLokomotiva BerounWomen EliteCZE
35  Rasmus Byskov-LundCool KidsDNK
36  Emma BredahlOdense OKCool KidsDNK
37  Erik  FrostIFK Mora OKMen EliteSWE
38  Isabel BoydGBMBTOWomen EliteGBR
39  Janus HøhneOK SorøMen EliteDNK
40  Tobias MickoLZ OMAHAMen LongAUT
41  Erica OlssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
42  Elvira LarssonRyda SKWomen EliteSWE
43  Patrick Reibert HansenAllerød OKMen ShortDNK
44  Ulla Place PetersenAllerød OKWomen ShortDNK
45  Johnny Frands EriksenAllerød OKMen ShortDNK
46  Malene BredahlOdense OKWomen EliteDNK
47  Emil ArvidssonSäterbygdens OKMen EliteSWE
48  Uffe SpannerOK PanMen LongDNK
49  Ingvar BraatenModum OLMen LongNOR
50  Anke DannowskiOK ØST BirkerødWomen EliteDEU
51  Noah T. HoffmannOK PAN AarhusMen LongDNK
52  Christian Peter MacLassenIL BUL TromsøMen LongNOR
53  Linus MoodIFK Moras OKMen EliteSWE
54  Christine Reibert HansenAllerød OKWomen LongDNK
55  Iris Tinna MacLassenIL BUL TromsøCool KidsNOR
56  Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL TromsøWomen ShortNOR
57  Miri Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødCool KidsDNK
58  Mikkel Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødMen LongDNK
59  Odin  Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
60  Rasmus SøgaardHorsens OKMen EliteDNK
61  Camilla SøgaardHorsens OKWomen EliteDNK
62  Asmus Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
63  Jussi LaurilaJalasjärven JalasMen EliteFIN
64  Tobias SteenHaninge SOKMen LongSWE
65  Thomas SteinthalFIF HillerødMen EliteDNK
66  Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
67  Rikard BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
68  Emil Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
69  Andreas  BergmannAllerød OKMen EliteDNK
70  Steen Leisner LarsenAllerød OKMen LongDNK
71  Oliver  Friis Horsens OK Men EliteDNK
72  Rasmus Folino NielsenFIF HillerødMen EliteDNK
73  Daniel  SteenHaninge SOKMen LongSWE
74  Carl Peter NoeSilkeborg OKMen LongDNK
75  Andreas KonringSøllerød OKMen EliteDNK
76  Martin SkärlénHaninge SOKMen LongSWE
77  Pernilla SundénLunds OKWomen ShortSWE
78  Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKWomen EliteHUN
79  Klaus CsucsIFK Mora OKMen ShortROU
80  Sanna WallenborgOk kontinentWomen EliteSWE
81  Palle SørensenOK VendelboerneMen ShortDNK
82  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
83  Sara Lykke BrinchFIF HillerødWomen LongDNK
84  Pontus Kullin AlfredssonOK TyrMen EliteSWE
85  Michael KullinOK TyrMen LongSWE
86  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
87  Morten Örnhagen JørgensenOK SnabMen LongDNK
88  gustav mollok sorøMen LongDNK
89  Ulf UhlemannESV DresdenMen EliteMen 35DEU
90  Johan MacLassenRold Skov OKMen EliteMen 35DNK
91  Johan SvärdLunds OKMen LongMen 40SWE
92  Arto VoutilainenJämsän Retki-VeikotMen LongMen 40FIN
93  Daniel ÖstvallLunds OKMen LongMen 40SWE
94  Mark HusterSV Sachsen 90 WerdauMen EliteMen 40DEU
95  Philippe GignacCRO2Men LongMen 40FRA
96  Andreas MathisenVästerås SOKMen EliteMen 40SWE
97  Bjørn AxelsenTisvilde Hegn OKMen EliteMen 40DNK
98  Søren Ejsing DuunViborg OKMen LongMen 40DNK
99  Dan  NielsenViborg OKMen LongMen 40DNK
100  Michael LindholmSorø OKMen LongMen 45DNK
101  Ola SvärdHaninge SOKMen LongMen 45SWE
102  Anders AhlOK NorrvirdarnaMen LongMen 45SWE
103  Malte LennerstedtLunds OKMen LongMen 45SWE
104  Nils PistoraLunds OKMen LongMen 45SWE
105  Mark StodgellWalton Chasers / Pearl IzumiMen LongMen 45GBR
106  Peter SimmondsGB MTBOMen LongMen 45GBR
107  Peter  AlbinssonIFK EnskedeMen LongMen 45SWE
108  Peter Reibert HansenAllerød OKMen EliteMen 45DNK
109  Michael SturmGhost-Racing-Team/ESV-BTFMen LongMen 45DEU
110  Bjarne  HoffmannOK PAN AarhusMen LongMen 45DNK
111  Thomas HartungSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 45DEU
112  Morten Bang NørgaardOK ØST BirkerødMen LongMen 45DNK
113  Tony LarssonOK SkogsfalkenMen LongMen 45SWE
114  Mikael JohanssonVärend GNMen LongMen 45SWE
115  Claus Brun StallknechtFiF HillerødMen LongMen 45DNK
116  Ronnie PetterssonHaninge SOKMen LongMen 45SWE
117  Peter VilladsenAalborg OrienteringsklubMen LongMen 45DNK
118  Peter SandvangFif Hillerød Men LongMen 45DNK
119   Magnus HellbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
120  Thomas JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 50SWE
121  John HoulihanGB MTBOMen LongMen 50GBR
122  Pekka MäkiTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
123  Olli SavikkoTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
124  Jørn RiisOK Pan AarhusMen LongMen 50DNK
125  Claus RasmussenOK RoskildeMen LongMen 50DNK
126  Benny LindgrenFinspångs SOKMen LongMen 50SWE
127  Timothy EvansGB MTBOMen LongMen 50GBR
128  Klaus KramerLZ OMAHAMen LongMen 50AUT
129  Jørn SvensenViborg OKMen LongMen 50DNK
130  Christer  Norin Järfälla ok Men LongMen 50SWE
131  François LorangCO ColmarMen LongMen 50FRA
132  Claus SihmOK RoskildeMen LongMen 50DNK
133  Tommy DamsgaardViborg OkMen LongMen 50DNK
134  Urban RisbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
135  Rickard AsplundÄrla IFMen LongMen 50SWE
136  Peter BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 50SWE
137  Patrik TidermanSöders SOLMen LongMen 50SWE
138  Stefan JohanssonTrosabygdens OKMen LongMen 50SWE
139  Karsten NissMCK HimmerlandMen LongMen 50DNK
140  Ulrich Ghislerkøbenhavns skiklubMen LongMen 50DNK
141  Preben  BetzerViborg OKMen LongMen 50DNK
142  Tony Brand-BarkerGB MTBOMen LongMen 55GBR
143  Allan ToppOK ØST BirkerødMen LongMen 55DNK
144  Poul Erik BertelsenHerning OKMen LongMen 55DNK
145  Troels Bent HansenAllerød OKMen LongMen 55DNK
146  Pesho HedbergLunds OKMen LongMen 55SWE
147  Svend Erik HedevangHerning OKMen LongMen 55DNK
148  Kent LodbergOK Pan AarhusMen LongMen 55DNK
149  Andreas SkovHerning okMen LongMen 55DNK
150  Jan JohansenPI KøbenhavnMen LongMen 55DNK
151  Ole JensenTisvilde Hegn OKMen LongMen 55DNK
152  Stefan KollbergEksjö SOKMen LongMen 55SWE
153  Henrik JørgensenAllerød OKMen LongMen 55DNK
154  Swen VogelSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 55DEU
155  Anders StjerndahlIFK LidingöMen LongMen 55SWE
156  Jean-Charles LalevéeYcone SensMen LongMen 55FRA
157  Torbjörn JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 55SWE
158  Magnus AasaOK KullingshofMen LongMen 55SWE
159  Stefan KillbergKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 55SWE
160  Keith  dawsonGB MTBOMen LongMen 55GBR
161  Søren TarpOK PanMen LongMen 55DNK
162  Jens PoulsenRnGOKMen LongMen 55DNK
163  Finn RungeRnGOKMen LongMen 55DNK
164  Pär GustavssonGöteborg Majorna OKMen LongMen 55SWE
165  Laus Seir HansenHelsingør SOKMen LongMen 55DNK
166  Flemming VejsnaesOK SorøMen LongMen 55DNK
167  Kenneth SvenssonFinspångs SOKMen LongMen 55SWE
168  Jan MøllerAalborg OKMen LongMen 55DNK
169  Kim  FolmannSvendborg OKMen ShortMen 60DNK
170  Flemming JohannsenSilkeborg OrienteringsklubMen LongMen 60DNK
171  Esa JuuraKanSuMen LongMen 60FIN
172  Sonny MyrefeltKalmar OKMen ShortMen 60SWE
173  Jens Peter GundorfOK ØstMen LongMen 60DNK
174  Göran AnderssonJärla OKMen LongMen 60SWE
175  Harald MännelOL-Team WehrsdorfMen LongMen 60DEU
176  Finn JohannsenBallerup OKMen LongMen 60DNK
177  Sergej SonnenbergOsnabrück TBMen ShortMen 60DEU
178  John RawdenGB MTBOMen ShortMen 60GBR
179  Per SeidelinLyngby OKMen ShortMen 60DNK
180  Peter MüllerpetermuellersportMen LongMen 60CHE
181  Ole AndersenHerning OKMen LongMen 60DNK
182  Kurt LyndgårdOk panMen ShortMen 60DNK
183  Eero NiemiSkogslöparnaMen ShortMen 60SWE
184  Lars SahlbergLeksands OKMen ShortMen 60SWE
185  Michael ØhrstrømViborg O-klubMen LongMen 60DNK
186  Lars PonténIF ThorMen LongMen 60SWE
187  Jens Kristian KjærgårdOK PanMen LongMen 60DNK
188  Hans  Vendelbjerg OK PanMen LongMen 60DNK
189  Peter Müllerpetermuellersport.chMen LongMen 60CHE
190  Niels DuedahlOK Øst BirkerødMen LongMen 65DNK
191  Esbjörn  AndrenKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 65SWE
192  Claus PoulsenSilkeborg OKMen ShortMen 65DNK
193  Olof StåhlLunds OKMen ShortMen 65SWE
194  Kaj KaspersenHerning OKMen ShortMen 65DNK
195  Claes LindbergLunds OKMen ShortMen 65SWE
196  Anders ThomassonUlricehamns OKMen LongMen 65SWE
197  Jørgen NielsenAllerød OKMen LongMen 65DNK
198  Walter RahmOLG PfäffikonMen LongMen 65CHE
199  Wilbert LyngsøViborg OKMen LongMen 65DNK
200  Per Allan PedersenOK FrosMen ShortMen 70DNK
201  Claes-Göran LundbergUlricehamns OKMen ShortMen 70SWE
202  Flemming NørgaardOK PanMen ShortMen 70DNK
203  Leif B NielsenHerning OKMen ShortMen 70DNK
204  Bengt AnderssonSöders SOLMen ShortMen 70SWE
205  Ole HoffmannOk FrosMen ShortMen 70DNK
206  Tage V. AndersenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
207  John RasmussenSilkeborgMen ShortMen 70DNK
208  Jan HausnerOK SGMen ShortMen 70DNK
209  Ronny HedlundOK SödertörnMen ShortMen 70SWE
210  Wolf EberleHSV AigenMen ShortMen 70AUT
211  Søren BjørnøenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
212  Jes SteenOK ØstMen LongMen 70DNK
213  Pernille Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødWomen LongWomen 40DNK
214  Nina HoffmannOK SorøWomen LongWomen 40DNK
215  Miia JämsénJämsän Retki-VeikotWomen LongWomen 40FIN
216  Annika WigrenLunds OKWomen EliteWomen 40SWE
217  Katja Reibert-HansenAllerød OKWomen LongWomen 40DNK
218  Katja BrunstedtOK ØST BirkerødWomen LongWomen 40DNK
219  Henriette Klostergaard RokkjærOK PanWomen LongWomen 40DNK
220  Veronica AxelssonRanta Runt GreboWomen LongWomen 40SWE
221  Line Brun StallknechtFiF HillerødWomen LongWomen 40DNK
222  Florence BergDomnarvets GoIFWomen LongWomen 45SWE
223  Sarah BaylissGB MTBOWomen LongWomen 45GBR
224  Malin  Ågren Lunds OK Women LongWomen 45SWE
225  Mia EronnLinköpings okWomen EliteWomen 45SWE
226  Maibritt GudeRold Skov OKWomen ShortWomen 45DNK
227  Helene RipaHaninge SOKWomen ShortWomen 45SWE
228  Tove JessenHerning OKWomen ShortWomen 50DNK
229  Charlotte BergmannAllerød OKWomen LongWomen 50DNK
230  Johanna AlmlundHaninge SOKWomen LongWomen 50SWE
231  Karena HanleyGB MTBOWomen LongWomen 50GBR
232  Annika EngströmOK KåreWomen ShortWomen 55SWE
233  Søs Munch  HansenOK SorøWomen LongWomen 55DNK
234  Angela Brand-barkerGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
235  Charlie Somers CocksGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
236  Eva LindgrenFinspångs SOKWomen LongWomen 55SWE
237  Sanne FiskerLyngby OKWomen ShortWomen 55DNK
238  Lucia  AagaardHerning OKWomen ShortWomen 55DNK
239  Monica  KollbergEksjö SOKWomen ShortWomen 55SWE
240  Ing-Marie AndrenKvarnsvedens GoIF OKWomen ShortWomen 60SWE
241  Berit M. VendelbjergOK PanWomen ShortWomen 60DNK
242  Margareta MeitonIFK LidingöWomen ShortWomen 60SWE
243  Birgitta JanssonGarphyttans IFWomen ShortWomen 60SWE
244  Tove AndersenOK ØstWomen LongWomen 60DNK
245  Bente MaarupSvendborg MTB KlubWomen ShortWomen 60DNK
246  Nermin FerminTurkey OKWomen ShortWomen 60TUR
247  Ellen Brun PedersenOK FrosWomen ShortWomen 65DNK
248  Anne-Mette KirkegaardSilkeborg OKWomen ShortWomen 65DNK
249  Birgit  HausnerOK SGWomen ShortWomen 65DNK
250  Annelise MacLassenRold Skov OKWomen ShortWomen 65DNK
251  Kirsten BrunstedtOK ØST BirkerødWomen ShortWomen 65DNK
252  Maarit JuuraKanSuWomen LongWomen 65FIN
253  Ellis Byrgiel  SommerOK Øst BirkerødWomen ShortWomen 70DNK

Closed





©2011 - 2015    www.mountainbikeorienteeringworld.com