Sort list (Name, Team, Class etc.) by clicking column name
  ↓Name  ↓Team / Club  ↓Class ↓World cup↓Country↓
1  Rasmus Byskov-LundCool KidsDNK
2  Rickard AsplundÄrla IFMen LongMen 50SWE
3  Jan MøllerAalborg OKMen LongMen 55DNK
4  Peter VilladsenAalborg OrienteringsklubMen LongMen 45DNK
5  Charlotte BergmannAllerød OKWomen LongWomen 50DNK
6  Troels Bent HansenAllerød OKMen LongMen 55DNK
7  Patrick Reibert HansenAllerød OKMen ShortDNK
8  Peter Reibert HansenAllerød OKMen EliteMen 45DNK
9  Ulla Place PetersenAllerød OKWomen ShortDNK
10  Johnny Frands EriksenAllerød OKMen ShortDNK
11  Jørgen NielsenAllerød OKMen LongMen 65DNK
12  Henrik JørgensenAllerød OKMen LongMen 55DNK
13  Christine Reibert HansenAllerød OKWomen LongDNK
14  Katja Reibert-HansenAllerød OKWomen LongWomen 40DNK
15  Andreas  BergmannAllerød OKMen EliteDNK
16  Steen Leisner LarsenAllerød OKMen LongDNK
17  Jørgen SchnackAOKMen EliteDNK
18  Finn JohannsenBallerup OKMen LongMen 60DNK
19  François LorangCO ColmarMen LongMen 50FRA
20  Philippe GignacCRO2Men LongMen 40FRA
21  Florence BergDomnarvets GoIFWomen LongWomen 45SWE
22  Lasse JanssonEksjö CKMen LongSWE
23  Stefan KollbergEksjö SOKMen LongMen 55SWE
24  Monica  KollbergEksjö SOKWomen ShortWomen 55SWE
25   Magnus HellbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
26  Urban RisbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
27  Ulf UhlemannESV DresdenMen EliteMen 35DEU
28  Odin  Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
29  Line Brun StallknechtFiF HillerødWomen LongWomen 40DNK
30  Claus Brun StallknechtFiF HillerødMen LongMen 45DNK
31  Asmus Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
32  Thomas SteinthalFIF HillerødMen EliteDNK
33  Rasmus Folino NielsenFIF HillerødMen EliteDNK
34  Peter SandvangFif Hillerød Men LongMen 45DNK
35  Sara Lykke BrinchFIF HillerødWomen LongDNK
36  Eva LindgrenFinspångs SOKWomen LongWomen 55SWE
37  Benny LindgrenFinspångs SOKMen LongMen 50SWE
38  Kenneth SvenssonFinspångs SOKMen LongMen 55SWE
39  Pär GustavssonGöteborg Majorna OKMen LongMen 55SWE
40  Karin GustafssonGarphyttans IFWomen EliteSWE
41  Marcus JanssonGarphyttans IFMen EliteSWE
42  Thomas JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 50SWE
43  Torbjörn JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 55SWE
44  Birgitta JanssonGarphyttans IFWomen ShortWomen 60SWE
45  Ben HoulihanGB MTBOWomen ShortGBR
46  John HoulihanGB MTBOMen LongMen 50GBR
47  Mark PonsfordGB MTBOMen ShortGBR
48  Angela Brand-barkerGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
49  Sarah BaylissGB MTBOWomen LongWomen 45GBR
50  Tony Brand-BarkerGB MTBOMen LongMen 55GBR
51  Craig SomersGB MTBOWomen ShortGBR
52  Charlie Somers CocksGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
53  John RawdenGB MTBOMen ShortMen 60GBR
54  Timothy EvansGB MTBOMen LongMen 50GBR
55  Clare DallimoreGB MTBOWomen EliteGBR
56  Peter SimmondsGB MTBOMen LongMen 45GBR
57  Keith  dawsonGB MTBOMen LongMen 55GBR
58  Karena HanleyGB MTBOWomen LongWomen 50GBR
59  Isabel BoydGBMBTOWomen EliteGBR
60  Michael SturmGhost-Racing-Team/ESV-BTFMen LongMen 45DEU
61  Ulrika AnderssonHaninge SOKWomen LongSWE
62  Ulf AnderssonHaninge SOKMen LongSWE
63  Emil AnderssonHaninge SOKMen EliteSWE
64  Ola SvärdHaninge SOKMen LongMen 45SWE
65  Sebastian SvärdHaninge SOKMen EliteSWE
66  Tobias SteenHaninge SOKMen LongSWE
67  Ronnie PetterssonHaninge SOKMen LongMen 45SWE
68  Helene RipaHaninge SOKWomen ShortWomen 45SWE
69  Daniel  SteenHaninge SOKMen LongSWE
70  Johanna AlmlundHaninge SOKWomen LongWomen 50SWE
71  Martin SkärlénHaninge SOKMen LongSWE
72  Laus Seir HansenHelsingør SOKMen LongMen 55DNK
73  Leif B NielsenHerning OKMen ShortMen 70DNK
74  Tove JessenHerning OKWomen ShortWomen 50DNK
75  Poul Erik BertelsenHerning OKMen LongMen 55DNK
76  Svend Erik HedevangHerning OKMen LongMen 55DNK
77  Andreas SkovHerning okMen LongMen 55DNK
78  Kaj KaspersenHerning OKMen ShortMen 65DNK
79  Lucia  AagaardHerning OKWomen ShortWomen 55DNK
80  Ole AndersenHerning OKMen LongMen 60DNK
81  Elin HållHJS Vansbro OKWomen EliteSWE
82  Rasmus SøgaardHorsens OKMen EliteDNK
83  Camilla SøgaardHorsens OKWomen EliteDNK
84  Oliver  Friis Horsens OK Men EliteDNK
85  Wolf EberleHSV AigenMen ShortMen 70AUT
86  Lars PonténIF ThorMen LongMen 60SWE
87  Peter  AlbinssonIFK EnskedeMen LongMen 45SWE
88  Margareta MeitonIFK LidingöWomen ShortWomen 60SWE
89  Anders StjerndahlIFK LidingöMen LongMen 55SWE
90  Emmy albinssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
91  Erik  FrostIFK Mora OKMen EliteSWE
92  Erica OlssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
93  Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKWomen EliteHUN
94  Klaus CsucsIFK Mora OKMen ShortROU
95  Linus MoodIFK Moras OKMen EliteSWE
96  Christian Peter MacLassenIL BUL TromsøMen LongNOR
97  Iris Tinna MacLassenIL BUL TromsøCool KidsNOR
98  Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL TromsøWomen ShortNOR
99  Miia JämsénJämsän Retki-VeikotWomen LongWomen 40FIN
100  Lotta VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen ShortFIN
101  Viivi VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen LongFIN
102  Arto VoutilainenJämsän Retki-VeikotMen LongMen 40FIN
103  Christer  Norin Järfälla ok Men LongMen 50SWE
104  Göran AnderssonJärla OKMen LongMen 60SWE
105  Jussi LaurilaJalasjärven JalasMen EliteFIN
106  Ulrich Ghislerkøbenhavns skiklubMen LongMen 50DNK
107  Sonny MyrefeltKalmar OKMen ShortMen 60SWE
108  Esa JuuraKanSuMen LongMen 60FIN
109  Maarit JuuraKanSuWomen LongWomen 65FIN
110  Esbjörn  AndrenKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 65SWE
111  Ing-Marie AndrenKvarnsvedens GoIF OKWomen ShortWomen 60SWE
112  Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
113  Rikard BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
114  Peter BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 50SWE
115  Stefan KillbergKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 55SWE
116  Lars SahlbergLeksands OKMen ShortMen 60SWE
117  Mia EronnLinköpings okWomen EliteWomen 45SWE
118  Vaclav SimonLokomotiva BerounMen EliteCZE
119  Zdenka KrivancovaLokomotiva BerounWomen EliteCZE
120  Johan SvärdLunds OKMen LongMen 40SWE
121  Åsa BylanderLunds OKWomen ShortSWE
122  Malte LennerstedtLunds OKMen LongMen 45SWE
123  Annika WigrenLunds OKWomen EliteWomen 40SWE
124  Olof StåhlLunds OKMen ShortMen 65SWE
125  Nils PistoraLunds OKMen LongMen 45SWE
126  Pesho HedbergLunds OKMen LongMen 55SWE
127  Malin  Ågren Lunds OK Women LongWomen 45SWE
128  Daniel ÖstvallLunds OKMen LongMen 40SWE
129  Claes LindbergLunds OKMen ShortMen 65SWE
130  Pernilla SundénLunds OKWomen ShortSWE
131  Sanne FiskerLyngby OKWomen ShortWomen 55DNK
132  Per SeidelinLyngby OKMen ShortMen 60DNK
133  Tobias MickoLZ OMAHAMen LongAUT
134  Klaus KramerLZ OMAHAMen LongMen 50AUT
135  Karsten NissMCK HimmerlandMen LongMen 50DNK
136  Ingvar BraatenModum OLMen LongNOR
137  Emma BredahlOdense OKCool KidsDNK
138  Malene BredahlOdense OKWomen EliteDNK
139  Jens Peter GundorfOK ØstMen LongMen 60DNK
140  Jes SteenOK ØstMen LongMen 70DNK
141  Tove AndersenOK ØstWomen LongWomen 60DNK
142  Caroline Ryge CarlsenOk Øst BirkerødWomen EliteDNK
143  Cæcilie  ChristoffersenOK ØST BirkerødWomen EliteDNK
144  Niels DuedahlOK Øst BirkerødMen LongMen 65DNK
145  Johan Holkmann JacobsenOK Øst BirkerødMen EliteDNK
146  Pernille Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødWomen LongWomen 40DNK
147  Lasse Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
148  Luna Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
149  Allan ToppOK ØST BirkerødMen LongMen 55DNK
150  Tage V. AndersenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
151  Anke DannowskiOK ØST BirkerødWomen EliteDEU
152  Ellis Byrgiel  SommerOK Øst BirkerødWomen ShortWomen 70DNK
153  Søren BjørnøenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
154  Kirsten BrunstedtOK ØST BirkerødWomen ShortWomen 65DNK
155  Katja BrunstedtOK ØST BirkerødWomen LongWomen 40DNK
156  Morten Bang NørgaardOK ØST BirkerødMen LongMen 45DNK
157  Miri Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødCool KidsDNK
158  Mikkel Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødMen LongDNK
159  Ellen Brun PedersenOK FrosWomen ShortWomen 65DNK
160  Per Allan PedersenOK FrosMen ShortMen 70DNK
161  Ole HoffmannOk FrosMen ShortMen 70DNK
162  Annika EngströmOK KåreWomen ShortWomen 55SWE
163  Rasmus  NordgrenOK KåreMen EliteSWE
164  Sanna WallenborgOk kontinentWomen EliteSWE
165  Magnus AasaOK KullingshofMen LongMen 55SWE
166  Anders AhlOK NorrvirdarnaMen LongMen 45SWE
167  Mattias Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
168  Flemming NørgaardOK PanMen ShortMen 70DNK
169  Berit M. VendelbjergOK PanWomen ShortWomen 60DNK
170  Kurt LyndgårdOk panMen ShortMen 60DNK
171  Uffe SpannerOK PanMen LongDNK
172  Henriette Klostergaard RokkjærOK PanWomen LongWomen 40DNK
173  Emil Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
174  Søren TarpOK PanMen LongMen 55DNK
175  Jens Kristian KjærgårdOK PanMen LongMen 60DNK
176  Hans  Vendelbjerg OK PanMen LongMen 60DNK
177  Jørn RiisOK Pan AarhusMen LongMen 50DNK
178  Kent LodbergOK Pan AarhusMen LongMen 55DNK
179  Bjarne  HoffmannOK PAN AarhusMen LongMen 45DNK
180  Noah T. HoffmannOK PAN AarhusMen LongDNK
181  Martin SundinOK RenenMen LongSWE
182  Claus RasmussenOK RoskildeMen LongMen 50DNK
183  Claus SihmOK RoskildeMen LongMen 50DNK
184  Ronny HedlundOK SödertörnMen ShortMen 70SWE
185  Birgit  HausnerOK SGWomen ShortWomen 65DNK
186  Jan HausnerOK SGMen ShortMen 70DNK
187  Tony LarssonOK SkogsfalkenMen LongMen 45SWE
188  Morten Örnhagen JørgensenOK SnabMen LongDNK
189  Søs Munch  HansenOK SorøWomen LongWomen 55DNK
190  Stian HoffmannOK SorøCool KidsDNK
191  Silas HoffmannOK SorøCool KidsDNK
192  Nina HoffmannOK SorøWomen LongWomen 40DNK
193  Janus HøhneOK SorøMen EliteDNK
194  Flemming VejsnaesOK SorøMen LongMen 55DNK
195  gustav mollok sorøMen LongDNK
196  Pontus Kullin AlfredssonOK TyrMen EliteSWE
197  Michael KullinOK TyrMen LongSWE
198  Palle SørensenOK VendelboerneMen ShortDNK
199  Harald MännelOL-Team WehrsdorfMen LongMen 60DEU
200  Walter RahmOLG PfäffikonMen LongMen 65CHE
201  Sergej SonnenbergOsnabrück TBMen ShortMen 60DEU
202  Peter MüllerpetermuellersportMen LongMen 60CHE
203  Peter Müllerpetermuellersport.chMen LongMen 60CHE
204  Jan JohansenPI KøbenhavnMen LongMen 55DNK
205  Carl MallingRanders OKMen ShortDNK
206  Veronica AxelssonRanta Runt GreboWomen LongWomen 40SWE
207  Jens PoulsenRnGOKMen LongMen 55DNK
208  Finn RungeRnGOKMen LongMen 55DNK
209  Mette FlyvbjergRold Skov OKWomen ShortDNK
210  Johan MacLassenRold Skov OKMen EliteMen 35DNK
211  Annelise MacLassenRold Skov OKWomen ShortWomen 65DNK
212  Maibritt GudeRold Skov OKWomen ShortWomen 45DNK
213  Richard KarlssonRyda SKMen EliteSWE
214  Elvira LarssonRyda SKWomen EliteSWE
215  Emil ArvidssonSäterbygdens OKMen EliteSWE
216  Andreas KonringSøllerød OKMen EliteDNK
217  Felix TidermanSöder SOLMen EliteSWE
218  Bengt AnderssonSöders SOLMen ShortMen 70SWE
219  Patrik TidermanSöders SOLMen LongMen 50SWE
220  John RasmussenSilkeborgMen ShortMen 70DNK
221  Anne-Mette KirkegaardSilkeborg OKWomen ShortWomen 65DNK
222  Claus PoulsenSilkeborg OKMen ShortMen 65DNK
223  Carl Peter NoeSilkeborg OKMen LongDNK
224  Flemming JohannsenSilkeborg OrienteringsklubMen LongMen 60DNK
225  Eero NiemiSkogslöparnaMen ShortMen 60SWE
226  Michael LindholmSorø OKMen LongMen 45DNK
227  Mark HusterSV Sachsen 90 WerdauMen EliteMen 40DEU
228  Thomas HartungSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 45DEU
229  Swen VogelSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 55DEU
230  Bente MaarupSvendborg MTB KlubWomen ShortWomen 60DNK
231  Kim  FolmannSvendborg OKMen ShortMen 60DNK
232  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
233  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
234  Pekka MäkiTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
235  Olli SavikkoTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
236  Ole JensenTisvilde Hegn OKMen LongMen 55DNK
237  Bjørn AxelsenTisvilde Hegn OKMen EliteMen 40DNK
238  Stefan JohanssonTrosabygdens OKMen LongMen 50SWE
239  Nermin FerminTurkey OKWomen ShortWomen 60TUR
240  Claes-Göran LundbergUlricehamns OKMen ShortMen 70SWE
241  Marcus WadellUlricehamns okMen EliteSWE
242  Anders ThomassonUlricehamns OKMen LongMen 65SWE
243  Mikael JohanssonVärend GNMen LongMen 45SWE
244  Andreas MathisenVästerås SOKMen EliteMen 40SWE
245  Michael ØhrstrømViborg O-klubMen LongMen 60DNK
246  Jørn SvensenViborg OKMen LongMen 50DNK
247  Tommy DamsgaardViborg OkMen LongMen 50DNK
248  Wilbert LyngsøViborg OKMen LongMen 65DNK
249  Søren Ejsing DuunViborg OKMen LongMen 40DNK
250  Dan  NielsenViborg OKMen LongMen 40DNK
251  Preben  BetzerViborg OKMen LongMen 50DNK
252  Mark StodgellWalton Chasers / Pearl IzumiMen LongMen 45GBR
253  Jean-Charles LalevéeYcone SensMen LongMen 55FRA

Closed





©2011 - 2015    www.mountainbikeorienteeringworld.com