Sort list (Name, Team, Class etc.) by clicking column name
  ↓Name  ↓Team / Club  ↓Class ↓World cup↓Country↓
1   Magnus HellbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
2  Åsa BylanderLunds OKWomen ShortSWE
3  Allan ToppOK ØST BirkerødMen LongMen 55DNK
4  Anders AhlOK NorrvirdarnaMen LongMen 45SWE
5  Anders ThomassonUlricehamns OKMen LongMen 65SWE
6  Anders StjerndahlIFK LidingöMen LongMen 55SWE
7  Andreas SkovHerning okMen LongMen 55DNK
8  Andreas MathisenVästerås SOKMen EliteMen 40SWE
9  Andreas  BergmannAllerød OKMen EliteDNK
10  Andreas KonringSøllerød OKMen EliteDNK
11  Angela Brand-barkerGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
12  Anke DannowskiOK ØST BirkerødWomen EliteDEU
13  Anne-Mette KirkegaardSilkeborg OKWomen ShortWomen 65DNK
14  Annelise MacLassenRold Skov OKWomen ShortWomen 65DNK
15  Annika EngströmOK KåreWomen ShortWomen 55SWE
16  Annika WigrenLunds OKWomen EliteWomen 40SWE
17  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
18  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
19  Arto VoutilainenJämsän Retki-VeikotMen LongMen 40FIN
20  Asmus Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
21  Ben HoulihanGB MTBOWomen ShortGBR
22  Bengt AnderssonSöders SOLMen ShortMen 70SWE
23  Benny LindgrenFinspångs SOKMen LongMen 50SWE
24  Bente MaarupSvendborg MTB KlubWomen ShortWomen 60DNK
25  Berit M. VendelbjergOK PanWomen ShortWomen 60DNK
26  Birgit  HausnerOK SGWomen ShortWomen 65DNK
27  Birgitta JanssonGarphyttans IFWomen ShortWomen 60SWE
28  Bjørn AxelsenTisvilde Hegn OKMen EliteMen 40DNK
29  Bjarne  HoffmannOK PAN AarhusMen LongMen 45DNK
30  Cæcilie  ChristoffersenOK ØST BirkerødWomen EliteDNK
31  Camilla SøgaardHorsens OKWomen EliteDNK
32  Carl MallingRanders OKMen ShortDNK
33  Carl Peter NoeSilkeborg OKMen LongDNK
34  Caroline Ryge CarlsenOk Øst BirkerødWomen EliteDNK
35  Charlie Somers CocksGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
36  Charlotte BergmannAllerød OKWomen LongWomen 50DNK
37  Christer  Norin Järfälla ok Men LongMen 50SWE
38  Christian Peter MacLassenIL BUL TromsøMen LongNOR
39  Christine Reibert HansenAllerød OKWomen LongDNK
40  Claes LindbergLunds OKMen ShortMen 65SWE
41  Claes-Göran LundbergUlricehamns OKMen ShortMen 70SWE
42  Clare DallimoreGB MTBOWomen EliteGBR
43  Claus PoulsenSilkeborg OKMen ShortMen 65DNK
44  Claus RasmussenOK RoskildeMen LongMen 50DNK
45  Claus SihmOK RoskildeMen LongMen 50DNK
46  Claus Brun StallknechtFiF HillerødMen LongMen 45DNK
47  Craig SomersGB MTBOWomen ShortGBR
48  Dan  NielsenViborg OKMen LongMen 40DNK
49  Daniel ÖstvallLunds OKMen LongMen 40SWE
50  Daniel  SteenHaninge SOKMen LongSWE
51  Eero NiemiSkogslöparnaMen ShortMen 60SWE
52  Elin HållHJS Vansbro OKWomen EliteSWE
53  Ellen Brun PedersenOK FrosWomen ShortWomen 65DNK
54  Ellis Byrgiel  SommerOK Øst BirkerødWomen ShortWomen 70DNK
55  Elvira LarssonRyda SKWomen EliteSWE
56  Emil AnderssonHaninge SOKMen EliteSWE
57  Emil ArvidssonSäterbygdens OKMen EliteSWE
58  Emil Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
59  Emma BredahlOdense OKCool KidsDNK
60  Emmy albinssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
61  Erica OlssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
62  Erik  FrostIFK Mora OKMen EliteSWE
63  Esa JuuraKanSuMen LongMen 60FIN
64  Esbjörn  AndrenKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 65SWE
65  Eva LindgrenFinspångs SOKWomen LongWomen 55SWE
66  Felix TidermanSöder SOLMen EliteSWE
67  Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
68  Finn JohannsenBallerup OKMen LongMen 60DNK
69  Finn RungeRnGOKMen LongMen 55DNK
70  Flemming JohannsenSilkeborg OrienteringsklubMen LongMen 60DNK
71  Flemming NørgaardOK PanMen ShortMen 70DNK
72  Flemming VejsnaesOK SorøMen LongMen 55DNK
73  Florence BergDomnarvets GoIFWomen LongWomen 45SWE
74  François LorangCO ColmarMen LongMen 50FRA
75  Göran AnderssonJärla OKMen LongMen 60SWE
76  gustav mollok sorøMen LongDNK
77  Hans  Vendelbjerg OK PanMen LongMen 60DNK
78  Harald MännelOL-Team WehrsdorfMen LongMen 60DEU
79  Helene RipaHaninge SOKWomen ShortWomen 45SWE
80  Henriette Klostergaard RokkjærOK PanWomen LongWomen 40DNK
81  Henrik JørgensenAllerød OKMen LongMen 55DNK
82  Ing-Marie AndrenKvarnsvedens GoIF OKWomen ShortWomen 60SWE
83  Ingvar BraatenModum OLMen LongNOR
84  Iris Tinna MacLassenIL BUL TromsøCool KidsNOR
85  Isabel BoydGBMBTOWomen EliteGBR
86  Jørgen SchnackAOKMen EliteDNK
87  Jørgen NielsenAllerød OKMen LongMen 65DNK
88  Jørn RiisOK Pan AarhusMen LongMen 50DNK
89  Jørn SvensenViborg OKMen LongMen 50DNK
90  Jan HausnerOK SGMen ShortMen 70DNK
91  Jan JohansenPI KøbenhavnMen LongMen 55DNK
92  Jan MøllerAalborg OKMen LongMen 55DNK
93  Janus HøhneOK SorøMen EliteDNK
94  Jean-Charles LalevéeYcone SensMen LongMen 55FRA
95  Jens PoulsenRnGOKMen LongMen 55DNK
96  Jens Kristian KjærgårdOK PanMen LongMen 60DNK
97  Jens Peter GundorfOK ØstMen LongMen 60DNK
98  Jes SteenOK ØstMen LongMen 70DNK
99  Johan SvärdLunds OKMen LongMen 40SWE
100  Johan MacLassenRold Skov OKMen EliteMen 35DNK
101  Johan Holkmann JacobsenOK Øst BirkerødMen EliteDNK
102  Johanna AlmlundHaninge SOKWomen LongWomen 50SWE
103  John HoulihanGB MTBOMen LongMen 50GBR
104  John RawdenGB MTBOMen ShortMen 60GBR
105  John RasmussenSilkeborgMen ShortMen 70DNK
106  Johnny Frands EriksenAllerød OKMen ShortDNK
107  Jussi LaurilaJalasjärven JalasMen EliteFIN
108  Kaj KaspersenHerning OKMen ShortMen 65DNK
109  Karena HanleyGB MTBOWomen LongWomen 50GBR
110  Karin GustafssonGarphyttans IFWomen EliteSWE
111  Karsten NissMCK HimmerlandMen LongMen 50DNK
112  Katja Reibert-HansenAllerød OKWomen LongWomen 40DNK
113  Katja BrunstedtOK ØST BirkerødWomen LongWomen 40DNK
114  Keith  dawsonGB MTBOMen LongMen 55GBR
115  Kenneth SvenssonFinspångs SOKMen LongMen 55SWE
116  Kent LodbergOK Pan AarhusMen LongMen 55DNK
117  Kim  FolmannSvendborg OKMen ShortMen 60DNK
118  Kirsten BrunstedtOK ØST BirkerødWomen ShortWomen 65DNK
119  Klaus KramerLZ OMAHAMen LongMen 50AUT
120  Klaus CsucsIFK Mora OKMen ShortROU
121  Kurt LyndgårdOk panMen ShortMen 60DNK
122  Lars SahlbergLeksands OKMen ShortMen 60SWE
123  Lars PonténIF ThorMen LongMen 60SWE
124  Lasse JanssonEksjö CKMen LongSWE
125  Lasse Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
126  Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKWomen EliteHUN
127  Laus Seir HansenHelsingør SOKMen LongMen 55DNK
128  Leif B NielsenHerning OKMen ShortMen 70DNK
129  Line Brun StallknechtFiF HillerødWomen LongWomen 40DNK
130  Linus MoodIFK Moras OKMen EliteSWE
131  Lotta VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen ShortFIN
132  Lucia  AagaardHerning OKWomen ShortWomen 55DNK
133  Luna Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
134  Maarit JuuraKanSuWomen LongWomen 65FIN
135  Magnus AasaOK KullingshofMen LongMen 55SWE
136  Maibritt GudeRold Skov OKWomen ShortWomen 45DNK
137  Malene BredahlOdense OKWomen EliteDNK
138  Malin  Ågren Lunds OK Women LongWomen 45SWE
139  Malte LennerstedtLunds OKMen LongMen 45SWE
140  Marcus JanssonGarphyttans IFMen EliteSWE
141  Marcus WadellUlricehamns okMen EliteSWE
142  Margareta MeitonIFK LidingöWomen ShortWomen 60SWE
143  Mark PonsfordGB MTBOMen ShortGBR
144  Mark StodgellWalton Chasers / Pearl IzumiMen LongMen 45GBR
145  Mark HusterSV Sachsen 90 WerdauMen EliteMen 40DEU
146  Martin SundinOK RenenMen LongSWE
147  Martin SkärlénHaninge SOKMen LongSWE
148  Mattias Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
149  Mette FlyvbjergRold Skov OKWomen ShortDNK
150  Mia EronnLinköpings okWomen EliteWomen 45SWE
151  Michael LindholmSorø OKMen LongMen 45DNK
152  Michael SturmGhost-Racing-Team/ESV-BTFMen LongMen 45DEU
153  Michael ØhrstrømViborg O-klubMen LongMen 60DNK
154  Michael KullinOK TyrMen LongSWE
155  Miia JämsénJämsän Retki-VeikotWomen LongWomen 40FIN
156  Mikael JohanssonVärend GNMen LongMen 45SWE
157  Mikkel Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødMen LongDNK
158  Miri Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødCool KidsDNK
159  Monica  KollbergEksjö SOKWomen ShortWomen 55SWE
160  Morten Bang NørgaardOK ØST BirkerødMen LongMen 45DNK
161  Morten Örnhagen JørgensenOK SnabMen LongDNK
162  Nermin FerminTurkey OKWomen ShortWomen 60TUR
163  Niels DuedahlOK Øst BirkerødMen LongMen 65DNK
164  Nils PistoraLunds OKMen LongMen 45SWE
165  Nina HoffmannOK SorøWomen LongWomen 40DNK
166  Noah T. HoffmannOK PAN AarhusMen LongDNK
167  Odin  Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
168  Ola SvärdHaninge SOKMen LongMen 45SWE
169  Ole HoffmannOk FrosMen ShortMen 70DNK
170  Ole AndersenHerning OKMen LongMen 60DNK
171  Ole JensenTisvilde Hegn OKMen LongMen 55DNK
172  Oliver  Friis Horsens OK Men EliteDNK
173  Olli SavikkoTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
174  Olof StåhlLunds OKMen ShortMen 65SWE
175  Pär GustavssonGöteborg Majorna OKMen LongMen 55SWE
176  Palle SørensenOK VendelboerneMen ShortDNK
177  Patrick Reibert HansenAllerød OKMen ShortDNK
178  Patrik TidermanSöders SOLMen LongMen 50SWE
179  Pekka MäkiTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
180  Per SeidelinLyngby OKMen ShortMen 60DNK
181  Per Allan PedersenOK FrosMen ShortMen 70DNK
182  Pernilla SundénLunds OKWomen ShortSWE
183  Pernille Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødWomen LongWomen 40DNK
184  Pesho HedbergLunds OKMen LongMen 55SWE
185  Peter SimmondsGB MTBOMen LongMen 45GBR
186  Peter MüllerpetermuellersportMen LongMen 60CHE
187  Peter  AlbinssonIFK EnskedeMen LongMen 45SWE
188  Peter BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 50SWE
189  Peter VilladsenAalborg OrienteringsklubMen LongMen 45DNK
190  Peter SandvangFif Hillerød Men LongMen 45DNK
191  Peter Müllerpetermuellersport.chMen LongMen 60CHE
192  Peter Reibert HansenAllerød OKMen EliteMen 45DNK
193  Philippe GignacCRO2Men LongMen 40FRA
194  Pontus Kullin AlfredssonOK TyrMen EliteSWE
195  Poul Erik BertelsenHerning OKMen LongMen 55DNK
196  Preben  BetzerViborg OKMen LongMen 50DNK
197  Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL TromsøWomen ShortNOR
198  Rasmus  NordgrenOK KåreMen EliteSWE
199  Rasmus Byskov-LundCool KidsDNK
200  Rasmus SøgaardHorsens OKMen EliteDNK
201  Rasmus Folino NielsenFIF HillerødMen EliteDNK
202  Richard KarlssonRyda SKMen EliteSWE
203  Rickard AsplundÄrla IFMen LongMen 50SWE
204  Rikard BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
205  Ronnie PetterssonHaninge SOKMen LongMen 45SWE
206  Ronny HedlundOK SödertörnMen ShortMen 70SWE
207  Søren BjørnøenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
208  Søren TarpOK PanMen LongMen 55DNK
209  Søren Ejsing DuunViborg OKMen LongMen 40DNK
210  Søs Munch  HansenOK SorøWomen LongWomen 55DNK
211  Sanna WallenborgOk kontinentWomen EliteSWE
212  Sanne FiskerLyngby OKWomen ShortWomen 55DNK
213  Sara Lykke BrinchFIF HillerødWomen LongDNK
214  Sarah BaylissGB MTBOWomen LongWomen 45GBR
215  Sebastian SvärdHaninge SOKMen EliteSWE
216  Sergej SonnenbergOsnabrück TBMen ShortMen 60DEU
217  Silas HoffmannOK SorøCool KidsDNK
218  Sonny MyrefeltKalmar OKMen ShortMen 60SWE
219  Steen Leisner LarsenAllerød OKMen LongDNK
220  Stefan KollbergEksjö SOKMen LongMen 55SWE
221  Stefan KillbergKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 55SWE
222  Stefan JohanssonTrosabygdens OKMen LongMen 50SWE
223  Stian HoffmannOK SorøCool KidsDNK
224  Svend Erik HedevangHerning OKMen LongMen 55DNK
225  Swen VogelSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 55DEU
226  Tage V. AndersenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
227  Thomas JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 50SWE
228  Thomas HartungSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 45DEU
229  Thomas SteinthalFIF HillerødMen EliteDNK
230  Timothy EvansGB MTBOMen LongMen 50GBR
231  Tobias MickoLZ OMAHAMen LongAUT
232  Tobias SteenHaninge SOKMen LongSWE
233  Tommy DamsgaardViborg OkMen LongMen 50DNK
234  Tony Brand-BarkerGB MTBOMen LongMen 55GBR
235  Tony LarssonOK SkogsfalkenMen LongMen 45SWE
236  Torbjörn JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 55SWE
237  Tove JessenHerning OKWomen ShortWomen 50DNK
238  Tove AndersenOK ØstWomen LongWomen 60DNK
239  Troels Bent HansenAllerød OKMen LongMen 55DNK
240  Uffe SpannerOK PanMen LongDNK
241  Ulf AnderssonHaninge SOKMen LongSWE
242  Ulf UhlemannESV DresdenMen EliteMen 35DEU
243  Ulla Place PetersenAllerød OKWomen ShortDNK
244  Ulrich Ghislerkøbenhavns skiklubMen LongMen 50DNK
245  Ulrika AnderssonHaninge SOKWomen LongSWE
246  Urban RisbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
247  Vaclav SimonLokomotiva BerounMen EliteCZE
248  Veronica AxelssonRanta Runt GreboWomen LongWomen 40SWE
249  Viivi VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen LongFIN
250  Walter RahmOLG PfäffikonMen LongMen 65CHE
251  Wilbert LyngsøViborg OKMen LongMen 65DNK
252  Wolf EberleHSV AigenMen ShortMen 70AUT
253  Zdenka KrivancovaLokomotiva BerounWomen EliteCZE

Closed





©2011 - 2015    www.mountainbikeorienteeringworld.com