Sort list (Name, Team, Class etc.) by clicking column name
  ↓Name  ↓Team / Club  ↓Class ↓World cup↓Country↓
1  Tobias MickoLZ OMAHAMen LongAUT
2  Klaus KramerLZ OMAHAMen LongMen 50AUT
3  Wolf EberleHSV AigenMen ShortMen 70AUT
4  Peter MüllerpetermuellersportMen LongMen 60CHE
5  Walter RahmOLG PfäffikonMen LongMen 65CHE
6  Peter Müllerpetermuellersport.chMen LongMen 60CHE
7  Vaclav SimonLokomotiva BerounMen EliteCZE
8  Zdenka KrivancovaLokomotiva BerounWomen EliteCZE
9  Ulf UhlemannESV DresdenMen EliteMen 35DEU
10  Harald MännelOL-Team WehrsdorfMen LongMen 60DEU
11  Sergej SonnenbergOsnabrück TBMen ShortMen 60DEU
12  Michael SturmGhost-Racing-Team/ESV-BTFMen LongMen 45DEU
13  Anke DannowskiOK ØST BirkerødWomen EliteDEU
14  Mark HusterSV Sachsen 90 WerdauMen EliteMen 40DEU
15  Thomas HartungSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 45DEU
16  Swen VogelSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 55DEU
17  Kim  FolmannSvendborg OKMen ShortMen 60DNK
18  Michael LindholmSorø OKMen LongMen 45DNK
19  Flemming JohannsenSilkeborg OrienteringsklubMen LongMen 60DNK
20  Mattias Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
21  Caroline Ryge CarlsenOk Øst BirkerødWomen EliteDNK
22  Cæcilie  ChristoffersenOK ØST BirkerødWomen EliteDNK
23  Jens Peter GundorfOK ØstMen LongMen 60DNK
24  Ellen Brun PedersenOK FrosWomen ShortWomen 65DNK
25  Per Allan PedersenOK FrosMen ShortMen 70DNK
26  Carl MallingRanders OKMen ShortDNK
27  Niels DuedahlOK Øst BirkerødMen LongMen 65DNK
28  Mette FlyvbjergRold Skov OKWomen ShortDNK
29  Johan Holkmann JacobsenOK Øst BirkerødMen EliteDNK
30  Pernille Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødWomen LongWomen 40DNK
31  Lasse Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
32  Luna Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
33  Flemming NørgaardOK PanMen ShortMen 70DNK
34  Leif B NielsenHerning OKMen ShortMen 70DNK
35  Tove JessenHerning OKWomen ShortWomen 50DNK
36  Søs Munch  HansenOK SorøWomen LongWomen 55DNK
37  Stian HoffmannOK SorøCool KidsDNK
38  Charlotte BergmannAllerød OKWomen LongWomen 50DNK
39  Silas HoffmannOK SorøCool KidsDNK
40  Nina HoffmannOK SorøWomen LongWomen 40DNK
41  Finn JohannsenBallerup OKMen LongMen 60DNK
42  Anne-Mette KirkegaardSilkeborg OKWomen ShortWomen 65DNK
43  Claus PoulsenSilkeborg OKMen ShortMen 65DNK
44  Berit M. VendelbjergOK PanWomen ShortWomen 60DNK
45  Jørn RiisOK Pan AarhusMen LongMen 50DNK
46  Claus RasmussenOK RoskildeMen LongMen 50DNK
47  Ole HoffmannOk FrosMen ShortMen 70DNK
48  Allan ToppOK ØST BirkerødMen LongMen 55DNK
49  Jørgen SchnackAOKMen EliteDNK
50  Poul Erik BertelsenHerning OKMen LongMen 55DNK
51  Troels Bent HansenAllerød OKMen LongMen 55DNK
52  Sanne FiskerLyngby OKWomen ShortWomen 55DNK
53  Svend Erik HedevangHerning OKMen LongMen 55DNK
54  Tage V. AndersenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
55  John RasmussenSilkeborgMen ShortMen 70DNK
56  Per SeidelinLyngby OKMen ShortMen 60DNK
57  Kent LodbergOK Pan AarhusMen LongMen 55DNK
58  Andreas SkovHerning okMen LongMen 55DNK
59  Kaj KaspersenHerning OKMen ShortMen 65DNK
60  Lucia  AagaardHerning OKWomen ShortWomen 55DNK
61  Rasmus Byskov-LundCool KidsDNK
62  Emma BredahlOdense OKCool KidsDNK
63  Birgit  HausnerOK SGWomen ShortWomen 65DNK
64  Jan HausnerOK SGMen ShortMen 70DNK
65  Janus HøhneOK SorøMen EliteDNK
66  Jan JohansenPI KøbenhavnMen LongMen 55DNK
67  Patrick Reibert HansenAllerød OKMen ShortDNK
68  Peter Reibert HansenAllerød OKMen EliteMen 45DNK
69  Ole AndersenHerning OKMen LongMen 60DNK
70  Ulla Place PetersenAllerød OKWomen ShortDNK
71  Johnny Frands EriksenAllerød OKMen ShortDNK
72  Malene BredahlOdense OKWomen EliteDNK
73  Kurt LyndgårdOk panMen ShortMen 60DNK
74  Ole JensenTisvilde Hegn OKMen LongMen 55DNK
75  Jørn SvensenViborg OKMen LongMen 50DNK
76  Uffe SpannerOK PanMen LongDNK
77  Ellis Byrgiel  SommerOK Øst BirkerødWomen ShortWomen 70DNK
78  Bjarne  HoffmannOK PAN AarhusMen LongMen 45DNK
79  Noah T. HoffmannOK PAN AarhusMen LongDNK
80  Jørgen NielsenAllerød OKMen LongMen 65DNK
81  Søren BjørnøenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
82  Henrik JørgensenAllerød OKMen LongMen 55DNK
83  Johan MacLassenRold Skov OKMen EliteMen 35DNK
84  Christine Reibert HansenAllerød OKWomen LongDNK
85  Katja Reibert-HansenAllerød OKWomen LongWomen 40DNK
86  Annelise MacLassenRold Skov OKWomen ShortWomen 65DNK
87  Claus SihmOK RoskildeMen LongMen 50DNK
88  Tommy DamsgaardViborg OkMen LongMen 50DNK
89  Kirsten BrunstedtOK ØST BirkerødWomen ShortWomen 65DNK
90  Katja BrunstedtOK ØST BirkerødWomen LongWomen 40DNK
91  Morten Bang NørgaardOK ØST BirkerødMen LongMen 45DNK
92  Miri Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødCool KidsDNK
93  Mikkel Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødMen LongDNK
94  Henriette Klostergaard RokkjærOK PanWomen LongWomen 40DNK
95  Maibritt GudeRold Skov OKWomen ShortWomen 45DNK
96  Odin  Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
97  Line Brun StallknechtFiF HillerødWomen LongWomen 40DNK
98  Claus Brun StallknechtFiF HillerødMen LongMen 45DNK
99  Rasmus SøgaardHorsens OKMen EliteDNK
100  Camilla SøgaardHorsens OKWomen EliteDNK
101  Asmus Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
102  Jes SteenOK ØstMen LongMen 70DNK
103  Thomas SteinthalFIF HillerødMen EliteDNK
104  Emil Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
105  Andreas  BergmannAllerød OKMen EliteDNK
106  Steen Leisner LarsenAllerød OKMen LongDNK
107  Oliver  Friis Horsens OK Men EliteDNK
108  Rasmus Folino NielsenFIF HillerødMen EliteDNK
109  Tove AndersenOK ØstWomen LongWomen 60DNK
110  Carl Peter NoeSilkeborg OKMen LongDNK
111  Søren TarpOK PanMen LongMen 55DNK
112  Andreas KonringSøllerød OKMen EliteDNK
113  Jens PoulsenRnGOKMen LongMen 55DNK
114  Finn RungeRnGOKMen LongMen 55DNK
115  Laus Seir HansenHelsingør SOKMen LongMen 55DNK
116  Michael ØhrstrømViborg O-klubMen LongMen 60DNK
117  Karsten NissMCK HimmerlandMen LongMen 50DNK
118  Peter VilladsenAalborg OrienteringsklubMen LongMen 45DNK
119  Ulrich Ghislerkøbenhavns skiklubMen LongMen 50DNK
120  Bjørn AxelsenTisvilde Hegn OKMen EliteMen 40DNK
121  Bente MaarupSvendborg MTB KlubWomen ShortWomen 60DNK
122  Wilbert LyngsøViborg OKMen LongMen 65DNK
123  Peter SandvangFif Hillerød Men LongMen 45DNK
124  Flemming VejsnaesOK SorøMen LongMen 55DNK
125  Jens Kristian KjærgårdOK PanMen LongMen 60DNK
126  Hans  Vendelbjerg OK PanMen LongMen 60DNK
127  Jan MøllerAalborg OKMen LongMen 55DNK
128  Søren Ejsing DuunViborg OKMen LongMen 40DNK
129  Dan  NielsenViborg OKMen LongMen 40DNK
130  Preben  BetzerViborg OKMen LongMen 50DNK
131  Palle SørensenOK VendelboerneMen ShortDNK
132  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
133  Sara Lykke BrinchFIF HillerødWomen LongDNK
134  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
135  Morten Örnhagen JørgensenOK SnabMen LongDNK
136  gustav mollok sorøMen LongDNK
137  Esa JuuraKanSuMen LongMen 60FIN
138  Miia JämsénJämsän Retki-VeikotWomen LongWomen 40FIN
139  Lotta VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen ShortFIN
140  Viivi VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen LongFIN
141  Arto VoutilainenJämsän Retki-VeikotMen LongMen 40FIN
142  Pekka MäkiTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
143  Olli SavikkoTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
144  Jussi LaurilaJalasjärven JalasMen EliteFIN
145  Maarit JuuraKanSuWomen LongWomen 65FIN
146  Philippe GignacCRO2Men LongMen 40FRA
147  François LorangCO ColmarMen LongMen 50FRA
148  Jean-Charles LalevéeYcone SensMen LongMen 55FRA
149  Ben HoulihanGB MTBOWomen ShortGBR
150  John HoulihanGB MTBOMen LongMen 50GBR
151  Mark PonsfordGB MTBOMen ShortGBR
152  Angela Brand-barkerGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
153  Sarah BaylissGB MTBOWomen LongWomen 45GBR
154  Tony Brand-BarkerGB MTBOMen LongMen 55GBR
155  Craig SomersGB MTBOWomen ShortGBR
156  Charlie Somers CocksGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
157  John RawdenGB MTBOMen ShortMen 60GBR
158  Timothy EvansGB MTBOMen LongMen 50GBR
159  Clare DallimoreGB MTBOWomen EliteGBR
160  Mark StodgellWalton Chasers / Pearl IzumiMen LongMen 45GBR
161  Peter SimmondsGB MTBOMen LongMen 45GBR
162  Isabel BoydGBMBTOWomen EliteGBR
163  Keith  dawsonGB MTBOMen LongMen 55GBR
164  Karena HanleyGB MTBOWomen LongWomen 50GBR
165  Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKWomen EliteHUN
166  Ingvar BraatenModum OLMen LongNOR
167  Christian Peter MacLassenIL BUL TromsøMen LongNOR
168  Iris Tinna MacLassenIL BUL TromsøCool KidsNOR
169  Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL TromsøWomen ShortNOR
170  Klaus CsucsIFK Mora OKMen ShortROU
171  Karin GustafssonGarphyttans IFWomen EliteSWE
172  Annika EngströmOK KåreWomen ShortWomen 55SWE
173  Elin HållHJS Vansbro OKWomen EliteSWE
174  Johan SvärdLunds OKMen LongMen 40SWE
175  Ulrika AnderssonHaninge SOKWomen LongSWE
176  Ulf AnderssonHaninge SOKMen LongSWE
177  Emil AnderssonHaninge SOKMen EliteSWE
178  Sonny MyrefeltKalmar OKMen ShortMen 60SWE
179   Magnus HellbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
180  Felix TidermanSöder SOLMen EliteSWE
181  Ola SvärdHaninge SOKMen LongMen 45SWE
182  Sebastian SvärdHaninge SOKMen EliteSWE
183  Florence BergDomnarvets GoIFWomen LongWomen 45SWE
184  Göran AnderssonJärla OKMen LongMen 60SWE
185  Marcus JanssonGarphyttans IFMen EliteSWE
186  Esbjörn  AndrenKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 65SWE
187  Ing-Marie AndrenKvarnsvedens GoIF OKWomen ShortWomen 60SWE
188  Claes-Göran LundbergUlricehamns OKMen ShortMen 70SWE
189  Åsa BylanderLunds OKWomen ShortSWE
190  Thomas JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 50SWE
191  Anders AhlOK NorrvirdarnaMen LongMen 45SWE
192  Lasse JanssonEksjö CKMen LongSWE
193  Bengt AnderssonSöders SOLMen ShortMen 70SWE
194  Rasmus  NordgrenOK KåreMen EliteSWE
195  Malte LennerstedtLunds OKMen LongMen 45SWE
196  Annika WigrenLunds OKWomen EliteWomen 40SWE
197  Richard KarlssonRyda SKMen EliteSWE
198  Martin SundinOK RenenMen LongSWE
199  Olof StåhlLunds OKMen ShortMen 65SWE
200  Eva LindgrenFinspångs SOKWomen LongWomen 55SWE
201  Benny LindgrenFinspångs SOKMen LongMen 50SWE
202  Nils PistoraLunds OKMen LongMen 45SWE
203  Emmy albinssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
204  Pesho HedbergLunds OKMen LongMen 55SWE
205  Marcus WadellUlricehamns okMen EliteSWE
206  Erik  FrostIFK Mora OKMen EliteSWE
207  Peter  AlbinssonIFK EnskedeMen LongMen 45SWE
208  Malin  Ågren Lunds OK Women LongWomen 45SWE
209  Erica OlssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
210  Daniel ÖstvallLunds OKMen LongMen 40SWE
211  Elvira LarssonRyda SKWomen EliteSWE
212  Emil ArvidssonSäterbygdens OKMen EliteSWE
213  Claes LindbergLunds OKMen ShortMen 65SWE
214  Anders ThomassonUlricehamns OKMen LongMen 65SWE
215  Christer  Norin Järfälla ok Men LongMen 50SWE
216  Ronny HedlundOK SödertörnMen ShortMen 70SWE
217  Stefan KollbergEksjö SOKMen LongMen 55SWE
218  Monica  KollbergEksjö SOKWomen ShortWomen 55SWE
219  Linus MoodIFK Moras OKMen EliteSWE
220  Margareta MeitonIFK LidingöWomen ShortWomen 60SWE
221  Anders StjerndahlIFK LidingöMen LongMen 55SWE
222  Andreas MathisenVästerås SOKMen EliteMen 40SWE
223  Mia EronnLinköpings okWomen EliteWomen 45SWE
224  Eero NiemiSkogslöparnaMen ShortMen 60SWE
225  Tony LarssonOK SkogsfalkenMen LongMen 45SWE
226  Urban RisbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
227  Veronica AxelssonRanta Runt GreboWomen LongWomen 40SWE
228  Mikael JohanssonVärend GNMen LongMen 45SWE
229  Lars SahlbergLeksands OKMen ShortMen 60SWE
230  Tobias SteenHaninge SOKMen LongSWE
231  Rickard AsplundÄrla IFMen LongMen 50SWE
232  Ronnie PetterssonHaninge SOKMen LongMen 45SWE
233  Helene RipaHaninge SOKWomen ShortWomen 45SWE
234  Torbjörn JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 55SWE
235  Birgitta JanssonGarphyttans IFWomen ShortWomen 60SWE
236  Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
237  Rikard BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
238  Peter BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 50SWE
239  Magnus AasaOK KullingshofMen LongMen 55SWE
240  Patrik TidermanSöders SOLMen LongMen 50SWE
241  Stefan KillbergKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 55SWE
242  Daniel  SteenHaninge SOKMen LongSWE
243  Stefan JohanssonTrosabygdens OKMen LongMen 50SWE
244  Johanna AlmlundHaninge SOKWomen LongWomen 50SWE
245  Pär GustavssonGöteborg Majorna OKMen LongMen 55SWE
246  Martin SkärlénHaninge SOKMen LongSWE
247  Pernilla SundénLunds OKWomen ShortSWE
248  Lars PonténIF ThorMen LongMen 60SWE
249  Kenneth SvenssonFinspångs SOKMen LongMen 55SWE
250  Sanna WallenborgOk kontinentWomen EliteSWE
251  Pontus Kullin AlfredssonOK TyrMen EliteSWE
252  Michael KullinOK TyrMen LongSWE
253  Nermin FerminTurkey OKWomen ShortWomen 60TUR

Closed





©2011 - 2015    www.mountainbikeorienteeringworld.com