Sort list (Name, Team, Class etc.) by clicking column name
  ↓Name  ↓Team / Club  ↓Class ↓World cup↓Country↓
1  Eero NiemiSkogslöparnaMen ShortMen 60SWE
2  Miri Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødCool KidsDNK
3  Mikkel Brunstedt NørgaardOK ØST BirkerødMen LongDNK
4  Morten Bang NørgaardOK ØST BirkerødMen LongMen 45DNK
5  Katja BrunstedtOK ØST BirkerødWomen LongWomen 40DNK
6  Mia EronnLinköpings okWomen EliteWomen 45SWE
7  Jean-Charles LalevéeYcone SensMen LongMen 55FRA
8  François LorangCO ColmarMen LongMen 50FRA
9  Anders StjerndahlIFK LidingöMen LongMen 55SWE
10  Margareta MeitonIFK LidingöWomen ShortWomen 60SWE
11  Iris Tinna MacLassenIL BUL TromsøCool KidsNOR
12  Annelise MacLassenRold Skov OKWomen ShortWomen 65DNK
13  Philippe GignacCRO2Men LongMen 40FRA
14  Katja Reibert-HansenAllerød OKWomen LongWomen 40DNK
15  Christine Reibert HansenAllerød OKWomen LongDNK
16  Claus SihmOK RoskildeMen LongMen 50DNK
17  Andreas MathisenVästerås SOKMen EliteMen 40SWE
18  Linus MoodIFK Moras OKMen EliteSWE
19  Kirsten BrunstedtOK ØST BirkerødWomen ShortWomen 65DNK
20  Søren BjørnøenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
21  Jørgen NielsenAllerød OKMen LongMen 65DNK
22  Stefan KollbergEksjö SOKMen LongMen 55SWE
23  Wolf EberleHSV AigenMen ShortMen 70AUT
24  Ronny HedlundOK SödertörnMen ShortMen 70SWE
25  Bjarne  HoffmannOK PAN AarhusMen LongMen 45DNK
26  Noah T. HoffmannOK PAN AarhusMen LongDNK
27  Monica  KollbergEksjö SOKWomen ShortWomen 55SWE
28  Christian Peter MacLassenIL BUL TromsøMen LongNOR
29  Johan MacLassenRold Skov OKMen EliteMen 35DNK
30  Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL TromsøWomen ShortNOR
31  Swen VogelSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 55DEU
32  Thomas HartungSV Sachsen 90 WerdauMen LongMen 45DEU
33  Mark HusterSV Sachsen 90 WerdauMen EliteMen 40DEU
34  Anke DannowskiOK ØST BirkerødWomen EliteDEU
35  Ingvar BraatenModum OLMen LongNOR
36  Ole JensenTisvilde Hegn OKMen LongMen 55DNK
37  Peter Reibert HansenAllerød OKMen EliteMen 45DNK
38  Patrick Reibert HansenAllerød OKMen ShortDNK
39  Michael SturmGhost-Racing-Team/ESV-BTFMen LongMen 45DEU
40  Daniel ÖstvallLunds OKMen LongMen 40SWE
41  Erica OlssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
42  Malin  Ågren Lunds OK Women LongWomen 45SWE
43  Jan JohansenPI KøbenhavnMen LongMen 55DNK
44  Emil ArvidssonSäterbygdens OKMen EliteSWE
45  Tommy DamsgaardViborg OkMen LongMen 50DNK
46  Ole AndersenHerning OKMen LongMen 60DNK
47  Ulla Place PetersenAllerød OKWomen ShortDNK
48  Johnny Frands EriksenAllerød OKMen ShortDNK
49  Malene BredahlOdense OKWomen EliteDNK
50  Henrik JørgensenAllerød OKMen LongMen 55DNK
51  Claes LindbergLunds OKMen ShortMen 65SWE
52  Uffe SpannerOK PanMen LongDNK
53  Elvira LarssonRyda SKWomen EliteSWE
54  Klaus KramerLZ OMAHAMen LongMen 50AUT
55  Tobias MickoLZ OMAHAMen LongAUT
56  Peter  AlbinssonIFK EnskedeMen LongMen 45SWE
57  Jørn SvensenViborg OKMen LongMen 50DNK
58  Janus HøhneOK SorøMen EliteDNK
59  Christer  Norin Järfälla ok Men LongMen 50SWE
60  Isabel BoydGBMBTOWomen EliteGBR
61  Erik  FrostIFK Mora OKMen EliteSWE
62  Jan HausnerOK SGMen ShortMen 70DNK
63  Birgit  HausnerOK SGWomen ShortWomen 65DNK
64  Emma BredahlOdense OKCool KidsDNK
65  Rasmus Byskov-LundCool KidsDNK
66  Lucia  AagaardHerning OKWomen ShortWomen 55DNK
67  Kaj KaspersenHerning OKMen ShortMen 65DNK
68  Zdenka KrivancovaLokomotiva BerounWomen EliteCZE
69  Andreas SkovHerning okMen LongMen 55DNK
70  Peter SimmondsGB MTBOMen LongMen 45GBR
71  Kent LodbergOK Pan AarhusMen LongMen 55DNK
72  Mark StodgellWalton Chasers / Pearl IzumiMen LongMen 45GBR
73  Per SeidelinLyngby OKMen ShortMen 60DNK
74  Marcus WadellUlricehamns okMen EliteSWE
75  Tage V. AndersenOK ØST BirkerødMen ShortMen 70DNK
76  Svend Erik HedevangHerning OKMen LongMen 55DNK
77  Pesho HedbergLunds OKMen LongMen 55SWE
78  Clare DallimoreGB MTBOWomen EliteGBR
79  Timothy EvansGB MTBOMen LongMen 50GBR
80  Troels Bent HansenAllerød OKMen LongMen 55DNK
81  Nils PistoraLunds OKMen LongMen 45SWE
82  Poul Erik BertelsenHerning OKMen LongMen 55DNK
83  John RawdenGB MTBOMen ShortMen 60GBR
84  Sanne FiskerLyngby OKWomen ShortWomen 55DNK
85  Emmy albinssonIFK Mora OKWomen EliteSWE
86  Jørgen SchnackAOKMen EliteDNK
87  Benny LindgrenFinspångs SOKMen LongMen 50SWE
88  Charlie Somers CocksGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
89  Craig SomersGB MTBOWomen ShortGBR
90  Peter MüllerpetermuellersportMen LongMen 60CHE
91  Martin SundinOK RenenMen LongSWE
92  Richard KarlssonRyda SKMen EliteSWE
93  Annika WigrenLunds OKWomen EliteWomen 40SWE
94  Tony Brand-BarkerGB MTBOMen LongMen 55GBR
95  Malte LennerstedtLunds OKMen LongMen 45SWE
96  Angela Brand-barkerGB MTBOWomen LongWomen 55GBR
97  Allan ToppOK ØST BirkerødMen LongMen 55DNK
98  Mark PonsfordGB MTBOMen ShortGBR
99  Eva LindgrenFinspångs SOKWomen LongWomen 55SWE
100  Olof StåhlLunds OKMen ShortMen 65SWE
101  Olli SavikkoTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
102  Pekka MäkiTarpian SuuntaMen LongMen 50FIN
103  Claus PoulsenSilkeborg OKMen ShortMen 65DNK
104  Anne-Mette KirkegaardSilkeborg OKWomen ShortWomen 65DNK
105  Claus RasmussenOK RoskildeMen LongMen 50DNK
106  Ole HoffmannOk FrosMen ShortMen 70DNK
107  Arto VoutilainenJämsän Retki-VeikotMen LongMen 40FIN
108  Viivi VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen LongFIN
109  Lotta VoutilainenJämsän Retki-VeikotWomen ShortFIN
110  Miia JämsénJämsän Retki-VeikotWomen LongWomen 40FIN
111  Rasmus  NordgrenOK KåreMen EliteSWE
112  Bengt AnderssonSöders SOLMen ShortMen 70SWE
113  Finn JohannsenBallerup OKMen LongMen 60DNK
114  Harald MännelOL-Team WehrsdorfMen LongMen 60DEU
115  Nina HoffmannOK SorøWomen LongWomen 40DNK
116  Silas HoffmannOK SorøCool KidsDNK
117  Stian HoffmannOK SorøCool KidsDNK
118  Charlotte BergmannAllerød OKWomen LongWomen 50DNK
119  Lasse JanssonEksjö CKMen LongSWE
120  Søs Munch  HansenOK SorøWomen LongWomen 55DNK
121  Tove JessenHerning OKWomen ShortWomen 50DNK
122  Anders AhlOK NorrvirdarnaMen LongMen 45SWE
123  Leif B NielsenHerning OKMen ShortMen 70DNK
124  Flemming NørgaardOK PanMen ShortMen 70DNK
125  John HoulihanGB MTBOMen LongMen 50GBR
126  Ben HoulihanGB MTBOWomen ShortGBR
127  Luna Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
128  Lasse Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødCool KidsDNK
129  Pernille Brunstedt JacobsenOK Øst BirkerødWomen LongWomen 40DNK
130  Johan Holkmann JacobsenOK Øst BirkerødMen EliteDNK
131  Thomas JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 50SWE
132  Ulf UhlemannESV DresdenMen EliteMen 35DEU
133  Sarah BaylissGB MTBOWomen LongWomen 45GBR
134  Ing-Marie AndrenKvarnsvedens GoIF OKWomen ShortWomen 60SWE
135  Esbjörn  AndrenKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 65SWE
136  Mette FlyvbjergRold Skov OKWomen ShortDNK
137  Sergej SonnenbergOsnabrück TBMen ShortMen 60DEU
138  Göran AnderssonJärla OKMen LongMen 60SWE
139  Claes-Göran LundbergUlricehamns OKMen ShortMen 70SWE
140  Niels DuedahlOK Øst BirkerødMen LongMen 65DNK
141  Florence BergDomnarvets GoIFWomen LongWomen 45SWE
142  Sebastian SvärdHaninge SOKMen EliteSWE
143  Ola SvärdHaninge SOKMen LongMen 45SWE
144  Carl MallingRanders OKMen ShortDNK
145  Marcus JanssonGarphyttans IFMen EliteSWE
146  Per Allan PedersenOK FrosMen ShortMen 70DNK
147  Ellen Brun PedersenOK FrosWomen ShortWomen 65DNK
148   Magnus HellbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
149  Jørn RiisOK Pan AarhusMen LongMen 50DNK
150  Sonny MyrefeltKalmar OKMen ShortMen 60SWE
151  Jens Peter GundorfOK ØstMen LongMen 60DNK
152  Emil AnderssonHaninge SOKMen EliteSWE
153  Ulf AnderssonHaninge SOKMen LongSWE
154  Ulrika AnderssonHaninge SOKWomen LongSWE
155  Johan SvärdLunds OKMen LongMen 40SWE
156  Annika EngströmOK KåreWomen ShortWomen 55SWE
157  Elin HållHJS Vansbro OKWomen EliteSWE
158  Karin GustafssonGarphyttans IFWomen EliteSWE
159  Flemming JohannsenSilkeborg OrienteringsklubMen LongMen 60DNK
160  Maibritt GudeRold Skov OKWomen ShortWomen 45DNK
161  Veronica AxelssonRanta Runt GreboWomen LongWomen 40SWE
162  Mikael JohanssonVärend GNMen LongMen 45SWE
163  Cæcilie  ChristoffersenOK ØST BirkerødWomen EliteDNK
164  Kim  FolmannSvendborg OKMen ShortMen 60DNK
165  Rasmus SøgaardHorsens OKMen EliteDNK
166  Lars SahlbergLeksands OKMen ShortMen 60SWE
167  Camilla SøgaardHorsens OKWomen EliteDNK
168  Jussi LaurilaJalasjärven JalasMen EliteFIN
169  Tobias SteenHaninge SOKMen LongSWE
170  Rickard AsplundÄrla IFMen LongMen 50SWE
171  Ronnie PetterssonHaninge SOKMen LongMen 45SWE
172  Helene RipaHaninge SOKWomen ShortWomen 45SWE
173  Thomas SteinthalFIF HillerødMen EliteDNK
174  Torbjörn JanssonGarphyttans IFMen EliteMen 55SWE
175  Birgitta JanssonGarphyttans IFWomen ShortWomen 60SWE
176  Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
177  Rikard BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen EliteSWE
178  Peter BergströmKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 50SWE
179  Asmus Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
180  Odin  Brun StallknechtFiF HillerødCool KidsDNK
181  Line Brun StallknechtFiF HillerødWomen LongWomen 40DNK
182  Claus Brun StallknechtFiF HillerødMen LongMen 45DNK
183  Tony LarssonOK SkogsfalkenMen LongMen 45SWE
184  Henriette Klostergaard RokkjærOK PanWomen LongWomen 40DNK
185  Mattias Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
186  Emil Klostergaard RokkjærOK PanCool KidsDNK
187  Caroline Ryge CarlsenOk Øst BirkerødWomen EliteDNK
188  Andreas  BergmannAllerød OKMen EliteDNK
189  Oliver  Friis Horsens OK Men EliteDNK
190  Rasmus Folino NielsenFIF HillerødMen EliteDNK
191  Felix TidermanSöder SOLMen EliteSWE
192  Patrik TidermanSöders SOLMen LongMen 50SWE
193  Steen Leisner LarsenAllerød OKMen LongDNK
194  Anders ThomassonUlricehamns OKMen LongMen 65SWE
195  Urban RisbergEskilstuna OLMen LongMen 50SWE
196  Jes SteenOK ØstMen LongMen 70DNK
197  Tove AndersenOK ØstWomen LongWomen 60DNK
198  Stefan KillbergKvarnsvedens GoIF OKMen LongMen 55SWE
199  Daniel  SteenHaninge SOKMen LongSWE
200  Johanna AlmlundHaninge SOKWomen LongWomen 50SWE
201  Keith  dawsonGB MTBOMen LongMen 55GBR
202  Karena HanleyGB MTBOWomen LongWomen 50GBR
203  Andreas KonringSøllerød OKMen EliteDNK
204  Jens PoulsenRnGOKMen LongMen 55DNK
205  Finn RungeRnGOKMen LongMen 55DNK
206  Søren TarpOK PanMen LongMen 55DNK
207  Carl Peter NoeSilkeborg OKMen LongDNK
208  Stefan JohanssonTrosabygdens OKMen LongMen 50SWE
209  Pär GustavssonGöteborg Majorna OKMen LongMen 55SWE
210  Walter RahmOLG PfäffikonMen LongMen 65CHE
211  Martin SkärlénHaninge SOKMen LongSWE
212  Michael LindholmSorø OKMen LongMen 45DNK
213  Pernilla SundénLunds OKWomen ShortSWE
214  Laus Seir HansenHelsingør SOKMen LongMen 55DNK
215  Michael ØhrstrømViborg O-klubMen LongMen 60DNK
216  Karsten NissMCK HimmerlandMen LongMen 50DNK
217  Ulrich Ghislerkøbenhavns skiklubMen LongMen 50DNK
218  Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKWomen EliteHUN
219  Klaus CsucsIFK Mora OKMen ShortROU
220  Bjørn AxelsenTisvilde Hegn OKMen EliteMen 40DNK
221  Wilbert LyngsøViborg OKMen LongMen 65DNK
222  Peter SandvangFif Hillerød Men LongMen 45DNK
223  Lars PonténIF ThorMen LongMen 60SWE
224  Flemming VejsnaesOK SorøMen LongMen 55DNK
225  Kenneth SvenssonFinspångs SOKMen LongMen 55SWE
226  Jens Kristian KjærgårdOK PanMen LongMen 60DNK
227  Hans  Vendelbjerg OK PanMen LongMen 60DNK
228  Berit M. VendelbjergOK PanWomen ShortWomen 60DNK
229  Bente MaarupSvendborg MTB KlubWomen ShortWomen 60DNK
230  Sanna WallenborgOk kontinentWomen EliteSWE
231  Åsa BylanderLunds OKWomen ShortSWE
232  Peter VilladsenAalborg OrienteringsklubMen LongMen 45DNK
233  Esa JuuraKanSuMen LongMen 60FIN
234  Maarit JuuraKanSuWomen LongWomen 65FIN
235  John RasmussenSilkeborgMen ShortMen 70DNK
236  Ellis Byrgiel  SommerOK Øst BirkerødWomen ShortWomen 70DNK
237  Kurt LyndgårdOk panMen ShortMen 60DNK
238  Magnus AasaOK KullingshofMen LongMen 55SWE
239  Vaclav SimonLokomotiva BerounMen EliteCZE
240  Jan MøllerAalborg OKMen LongMen 55DNK
241  Søren Ejsing DuunViborg OKMen LongMen 40DNK
242  Dan  NielsenViborg OKMen LongMen 40DNK
243  Preben  BetzerViborg OKMen LongMen 50DNK
244  Palle SørensenOK VendelboerneMen ShortDNK
245  Nermin FerminTurkey OKWomen ShortWomen 60TUR
246  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
247  Sara Lykke BrinchFIF HillerødWomen LongDNK
248  Pontus Kullin AlfredssonOK TyrMen EliteSWE
249  Michael KullinOK TyrMen LongSWE
250  Annika HenriksenSvendborg OKWomen LongDNK
251  Peter Müllerpetermuellersport.chMen LongMen 60CHE
252  Morten Örnhagen JørgensenOK SnabMen LongDNK
253  gustav mollok sorøMen LongDNK

Closed





©2011 - 2015    www.mountainbikeorienteeringworld.com